söz küçüğün

chartım-> selinchart

projemle ilgili en son gelişmeler şu şekilde; workshop görselleştirmelerine devam ederken bir yandan da sitenin websitesini tasarlamaya başladım.websitesinin içinde olacaklar

-çocuk hakları

– atölyeler

-makaleler

içeriğe karar vermek tasarım açısından da neler olacağına karar vermem için işimi kolaylaştırdı. olay şimdi metaforu siteye uygulamakta.

websitemin iki farklı örneği var. birisine yoğunlaşıp onunla devam edeceğim. seçimi henüz yapmadım aklımda iki fikir var şu an. birincisi çocukların olduğu düz bir şehir ortamı, ve üzerinde yuvarlaklar var. sarı yuvarlak aynı zamanda da güneş çocuk hakları, minibüs atölyeler gri bina da makaleler için üzerlerine tıkladığımızda onlara ulaşacağız. birinci arayüz buradan ilerleyecek.

 

websitesisayfa

ikinci arayüz fikrim de basit bir sınıf ortamı yaratmak ona da şöyle bir şeyler düşündüm. yine aynı vektörel tasarımdan devam ediyor site ve aslında birinc idönem gösterdiğim mock up ın görselleşmiş hali.

opsiyon

 

workshop görselleştirmelerim bir yandan devam ediyor. bunları da bitirmeye çalışıyorum tatil dönüşüne kadar. yorumunuza göre tatil dönüşüne kadar websitesinin tasarımını ve workshop tasarımlarını bitireceğim.

 

workshop workshop1

Leave a Reply